Refloxology

Refloxology hizmetleri son yılların en popüler hizmet destinasyonları arasında bulunuyor. Sizlere bu alanda uzman ekibimizle en iyi hizmetleri sunmayı başarıyoruz. Profesyonel kadromuz bu süreçte sizlere en iyi hizmetleri sunarak kaliteli bir süreç geçirmenize yardımcı oluyor. Bizlerden alacağınız bütün hizmetler kaliteli hizmet deneyimi kapsamında gerçekleşen elit standartlardaki hizmetlerdir.

Refleksoloji, farklı rahatsızlıkları tedavi etmek için ayaklardaki akupunktur noktalarının manipülasyonunu kullanan tamamlayıcı bir terapidir. Refleksoloji uygulaması Asya ve Avrupa’da birkaç bin yıl öncesine dayanmaktadır. Son zamanlarda her kesimden insan için tamamlayıcı bir şifa yöntemi olarak popüler hale gelmiştir. Refleksoloji uygulayıcısına refleksolog denir ve birçok hastane ve tıbbi tesiste personel üzerinde en az bir refleksolog bulunur. Refleksoloji ülkemizde popülerdir ve insan sinir sisteminin işleyişi üzerindeki yararlı etkileri nedeniyle dünya çapında tanınırlık kazanmıştır.

Refloxology Hizmetleri Neden Tercih Edilir?

Refleksoloji, fiziksel ve zihinsel rahatsızlıkları gidermek için ayaklardaki akupresür noktalarının manipüle edilmesidir. Uygulama, hangi noktalara dikkat edilmesi gerektiğini belirlemek için ayaklardaki belirli alanlara bakmayı içerir. Belirli noktalar belirlendikten sonra, hastalıklı bir bölgenin meridyenlerinin normal işlevini geri kazandırmak için bu noktalara parmaklar veya başparmaklarla basınç uygulanır.

Meridyenler, vücudumuzda elektriksel uyarılar taşıyan kanalları ifade eden bir akupunktur kavramıdır. Akupunktur uzmanları bu bilgiyi, meridyenlere yerleştirilen iğnelerle aynı anda belirli akupunktur noktalarını uyararak sinir sistemi bozuklukları olan hastaları tedavi ederken kullanırlar. Bazı hastalıklar bu yöntemle etkili bir şekilde tedavi edilebilir, ancak lisanslı bir tıp uzmanı tarafından doğru şekilde uygulanmadığı takdirde tehlikeli olabilir. Kiropraktörler, vücudun kendi iyileştirici güçleri için bir mıknatıs sağlayarak doğal iyileşmeyi hızlandırmaya yardımcı olmak için refleksoloji kullanır.

Refloxology Nasıl Uygulanır, Faydaları Nelerdir?

Kiropraktörler, baskıyı ayak tabanlarındaki belirli noktalara yönlendirerek, kan akışını artırarak ve vücudun organlarından ve dokularından toksinleri ortadan kaldırarak fiziksel düzeyde iyileşmeyi kolaylaştırır. Bu, dolaşımın artması ve birikmiş toksinlerin eklemlerden, kaslardan ve vücudun diğer bölgelerinden uzaklaştırılması yoluyla daha iyi sağlık ile sonuçlanır. Artan dolaşım ayrıca vücudun organları ve dokuları boyunca artan kas hareketi ve oksijenlenme yoluyla uyku kalitesini, zindelik düzeylerini, sindirimi, kilo verme çabalarını ve genel refahı iyileştirir.

Diğer faydalar arasında gerginlik, baş ağrısı, sırt ağrısı, artrit, tendonlardan kurtulma yer alır. Ağrı, nevralji (sinir ağrısı), siyatik (sırt ağrısı), mide ekşimesi, çarpıntı (kalp krizi), vücudun bazı bölgelerinde uyuşma veya karıncalanma hissi ve diğerleri arasında stres azaltma gibi etkileri vardır. Son yıllarda zihinsel ve fiziksel sağlık sorunları için tamamlayıcı bir terapi olarak popülaritesi nedeniyle, refleksoloji dünya çapında tanınırlık kazanmıştır.

Refloxology Hizmetlerimizin Önemi Nedir?

Firmamız sizlere bu hizmeti uzman kadrosuyla en iyi koşullar ekseni altında sunmayı başarıyor. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamı bütüncül hizmet kalitesi kapsamında gerçekleşen hizmetlerdir. Dolayısıyla sizlere en iyi hizmetleri sunabilmek amacıyla hizmet sahamızı sürekli olarak geliştiriyor ve yeniliyoruz. Personellerimiz bu süreçte sizlere en modern yöntemlerle bu hizmeti sunuyorlar.

Bu hizmetler başta eklem ağrıları olmak üzere birçok kronik ağrı sorununda rol oynayan en önemli tedavi seçenekleri arasında bulunuyor. Sizlere sunmuş olduğumuz geniş kapsamlı refloxology hizmetimiz ile yılların bizlere vermiş olduğu tecrübeler getirdiği profesyonellik sayesinde çokça tercih edilen bir firma olmaktayız.

Yorum Yapın